Fliper

Shitet nga: prishtina 14 Pri 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Fliper (rrakitaqe) ne gjendje shum te mire dhe njera nga te vetmet nkosov .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim