Full set veshje futbolli

Shitet nga: DyqaniSportiv 13 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim sete futbolli Origjinal i cili permban : fanelle me menge te gjata , shorce dhe qorapa futbolli Origjinal.

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim