Hypervenom/Totto

Shitet nga: Aziz 30 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes patika per futboll HyperVenom dhe Totto.
Patikat jan te ardhura nga anglia.Jan te reja se nuk i kom perdor kurr.
-HyperVenom nr. 38 20€
-Totto nr.40 15€
Pres bleres serioz
Boj ndrrim me patika Magista ose me patika mat mira numer 35 ose 36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim