Hypervenom kopaqka ngjyre ari

Shitet nga: patika 09 Pri 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes kopaqka hypervenom ngjyre ari .Jane te ardhura nga jasht jan origjinal , arsyja qe po I shes esht se nuk me bin taman.Jan numer 44 ose 9 UK , 10 US. Jane te perdorura vetem nje her dhe jane ne gjendje te shkelqyer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim