Kopaqka-Victory

Shitet nga: Flamur Ismajli 20 Mar 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Jane kopaqka Victory original lekure 80% te sjellura nga Gjermania/Koblenz
Ngjyra:Zi dhe Gjelbert e Mbyllet
Cmimi I fundit:20euro
Jane kopaqka te perdorura vetem nje here,domethene,si te reja,sepse skane asnje defekt apo diqka qe ju pengon.
Nr:42-43.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim