Kopaqka adidas (origjinale) prodhim nga Vietnam

Shitet nga: Amir 14 Pri 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes keto kopaqka jan shum te mira dhe te ruajtura shum pak te perdorura siq po i shihni edhe ne foto ,kan firmen adidas prodhim nga Vietnami nr.i tyre eshte 43.
Arsyeja pse i shes eshte se me bien te medha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim