Kosh-Basket

Shitet nga: Genc 06 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Kosh nga amerika me te gjitha paisjet per ngjitje ne tabel si dhe federat per ngulitje i ri i paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim