Kosha-golla

Shitet nga: Halim 12 Maj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes dy kosha per basketball dhe dy golla futball shum ne gjedje te mir Viber +38649305116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim