Kosha-golla

Shitet nga: Halim 15 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes dy kosha dhe dy golla ne gjendje te mir Viber +38649305116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim