NIKE HYPERVENOM Puma per Futboll

Shitet nga: Mustaf 18 Dhj 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79,9 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
NIKE HYPER VENOM Origjinalka te blera ne Karstadt. Qmimi i tyte ne Karstadt eshte 150 Euro. I kom ble po pom bin pak tvogla e spo mundem me lu tash i kom
Porosit nr ma tmadh. Jon shum te mira dhe te pershtatshme per futboll. Nr 44.5.
Kom lu vetem 2 Termina me to...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim