Ndërtojmë terene sportive nga të gjitha sportet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MSA Company 06 Gsh 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
MSA Company, është kompani e cila merret me shtrimin e terreneve sportive. Kjo kompani e cila bartë me vete të gjitha licencat për punë në terrenet sportive, dhe punimin e tyre funksionon edhe në Kosovë. Gjithcka që juve ju duhet për një fushë futbolli apo cfardo fushe tjetër sportive, mund ti gjeni në MSA Company.
Mjafton të kontaktoni në numrin e telefonit +38649743700 apo të shkruani në email adresen tonë shitje@msakomapni.com, dhe ne do tiu ofrojmë gjithcka në detaje për punen, apo kërkesat tuaja.
Faleminderit!
Stafi:
MSA Company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim