Ndresat Inter,Roma,Juventus

Shitet nga: X 05 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes ndresat e Interit,Romes dhe te Juventusit vetem te naltat jo komplet.Jan 100 % origjinalper me shum mund te kontaktoni ne telefon.
Cmimet Inter 60 euro/ Roma 40 euro Juventus 40 euro..

Tags
044258025
roma
juventus
inter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim