Ndrresa te ekipeve

Shitet nga: Eris 28 Sht 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Ndrresa pa te poshtat
ORIGJINAL "arsenal" e ardhur nga anglia
Dhe e Granit Xhakes ORIGJINAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim