Nike Hypervernom

Shitet nga: Valton 25 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes patikat te futbollit nike origjinal te ardhuara nga Gjermania me tiket te reja te pa perdorura asnjeher, vet i kam marr 75€ por po me bin te vogla dhe po i shes te interesuarit te lajmrohen ne nr te telit, dhe diskutojm per qmim vin edhe me lir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim