Nike

Shitet nga: Nike 06 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes patika me thumba nike te llojit TIEMPO dhe MERCURIAL
TIEMPO-jane ato ngjyre te zeze dhe ari nr.41
MERCURIAL-jane ato ngjyre hint dhe kuqe nr.39
Jane sume te pershtatshme per loj , jane te ardhura nga gjermania origjinal shum pak te perdorura
QMIMI per ni pare eshte 12e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim