Obiliq

Shitet nga: Kushtrimi 24 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10,4 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes këpuca për futboll të firmes Adidas , Nike ,Total90 etj. Këpucet jan me thuma të hekrit dhe gumes. Jan te ardhura nga Gjermania janë të perdoruna shumë pak.
Këpucat jan prej nr: 40 e deri tek 45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim