Patika Nike URGJENT!!!

Shitet nga: Nike 23 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes dy pale patika me thumba te llojit nike
TE PARAT: ngjyre hiri dhe te kuqe jane nike te llojit MERCURIAL nr 39
TE DYTAT: ngjyre te zeze dhe ngjyre ari jane te llojit nike TIEMPO nr 41
Jane shume te pershtatshme per loje te ardhura nga gjermania i shes per arsye se nuk luaj me futboll
QMIMI PER NJE PARE ESHTE 10 per ma lir mos thirr
URGJENTTT!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim