Patika Per Futboll

Shitet nga: Art 29 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Patikat jane me firm adidas ose ndryshe f-50.Jane shum te mira dhe shum te pershtatshme per te luajtur . Nuk jane te demtuara . Jane me ngjyre te kuqe dhe te verdh . Numri i kames : 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim