Patika

Shitet nga: visar 25 Shk 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes patikat per futboll e ardhura nga amerika te reja dhe te paperdorura nr40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim