Proffesional Nike Mercurual Vapor X orange

Shitet nga: Lorik 16 Dhj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Mund te perdoren dhe ne fusha te mbuluara , nr 41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim