RRJET PER HENDBOLL DHE PER FUTBOLL TE VOGEL

Shitet nga: o.b 04 Krr 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Te gjitha pajisjet percjellese per :
BOX,
KICK-BOX,
KARATE,
XHUDO,
FUTBOLL,
BASKETBOLL,
HANDBOLL,
VOLEJBOLL,
BODYBULLDING,
PESHKIM,
GJUETI . . E TE TJERA !

Ju mirepresim ne lokalin tone ne Vushtrri, rruga 'Deshmoret e Kombit'..
Viber +38649706205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim