Shes patika sportive adidas dhe tiempo

Shitet nga: Enis 02 Jan 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes patika sportive adidas dhe tiempo
Nr. I adidasit eshte 41 ndersa
Nr. I tiempos eshte 40
40 euro te dyjat
Ju lutem njeri serioz pa keqkuptime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim