Shiten Adidas Nitrocharge 3.0 (Kopaqka)

Shitet nga: Auron 23 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shiten Patiket Adidas Kopaqka per futboll,jan shum pak te perdorura dhe shum te rujtura,origjinal nga gjermania,numri i tyre 38...mund te kontaktoni edhe ne viber +37745430668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim