Tavolinë ping pongu,

Shitet nga: Veli Kajtazi 08 Sht 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes tavolinen gjermane te pingpongut KETTLER, me 6 reketa dhe rrjeten.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim