Tavoline pingpongu!

Shitet nga: Ali 16 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes tavoline pingpongu origjinale me dimenzione standarde!
Tavolina ka mekanizem levizes dhe fuksional per tu bartur ne pozicione te ndryshme ( mobile ).
Eshte e cilesise dhe kualitetit europian.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim