Top Futbolli Amerikan

Shitet nga: Albin 08 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes topin e futbollit amerikan origjinal Wilson, pak i perdorur, dhe eshte ne gjendje te rregullt.
E shes urgjent.
Nuk e nderroj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim