Topa dhe Shtega Bilardos

Shitet nga: Topa dhe Shtega Bilardi 18 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shes 1 komplet topa bilardi dhe 2 shtega bilardi komplet ose te ndara

info +37745591574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim