Trenerka + patika futbolli

Shitet nga: Agon 20 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shiten trenerkat nr 34, 36 adidas oregjinale te ardhura nga gjermania si dhe patika futbolli nr 42. Çmimi per trenerka 50euro patikat 100euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim