Trenerka ORIGJINAL NIKE komplet

Shitet nga: DyqaniSportiv 21 Gsh 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim trenerka ORIGJINAL NIKE komplet.

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim