Trenerka per klube te ndryshme

Shitet nga: DyqaniSportiv 13 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shesim trenerka per klube te ndryshme.

Ju lutem vetem bleresit serioze te me kontaktojne ne telefon.
Per pyetje dhe te tjera vetem ne email.

www.facebook.com/dyqanisportiv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim