shitet orgjent

Shitet nga: adi 19 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Sport me top
Shitet bilardo zeki no.8 me 10 stega, dy pare topa,dhe me drite te vet.cimi 800 €
Qmimi I negociushum
Gjindemi ne prishtini
Nr
045-559536 edhe viber


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim