Bilardo 7

Shitet nga: leonard 29 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shitet bilardo nr 7 ne gjendje te mir me topa dhe 3 shteka viber +37744 838 693
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim