Guma per biciklla

Shitet nga: dyla 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dy guma te jashme 29 per modele te reja malore dhe1jashtme 26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim