Krevat per femije

Shitet nga: dini 14 Krr 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes krevatin per femije ne gjendje shume te mire, posedon 4 fioka dhe eshte levizese(beshik)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim