Lymphasystem

Shitet nga: zija avdullahi 28 Dhj 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Lymphasystem per qarkullim te gjakut dhe dobesim me dy sistem te nxeht dhe tw ftoht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim