Patika

Shitet nga: visar 20 Pri 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes patikat nr40, per bari natyral te ardhura nga amerika dhe te paperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim