Patika Origjinale nga Amerika Adidas

Shitet nga: bashkim 22 Krr 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR   24 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes patikat shum pak te bajtura, dhe shum te rujtuna te firmes ADIDAS Nr 44

bm_morina@hotmail.com
+37744249066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim