Pikado Magic dart.. Lowen dart,, Royaj dart ....

Shitet nga: fani 23 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Pikado Magic dart ,,Lowen dart .. Royaj dart ,, Novomatic dart .. Shesim..Riparojm Japim me perqindje si dhe shesim ;Shigjeta Flutera Maje 0.5mm 0.3mm Foli Taget Trafo rryme ,,,Po ashtu bejm instalimin e programeve te ndryshme ,,,Poashtu shesim edhe printera te ndryshem Epson Cmimet ;Pikado te perdorura prej 400- 900euro ; Pikado te reja Magic dart 4 serija e fundit me zhitonjere ;0.5cent 1euro dhe 2euro ;GARANCION 1 VJET 1300 Euro SHigjeta 1 cop komplet me flutur e maje 1.5cent Majet 0.5mm; Paketa 500 cop - 8.5 cent 1000cop 16euro Majet 0.3mm ; Paketa 500cop -9euro Flutura 0.5mm-0.3mm ; 25cop paket 6 euro 50 cop pak 11euro Te gjith kto materjale jan te klasit 1 me Garancion
+381621466726 ose sms ne numer 045 416 018 un ju pergjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim