Produkte per Energji dhe Dobesim

Shitet nga: xxxxx 07 Sht 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Epi slim,Produkt per heqjen e tepert te peshes se trupit.I pasur me minerale dhe vitamina,fibra natyrale dhe klorofil.eshte produkt nga mjalti ,shafran indian,gjengjifil,alga deti,kanelle dhe ekstrakte te bimeve te bimeve sheruese.Perdorimi.Dy here ne ditje nga 20 gr i tretur ne 250 ml uje te ngroht.Gjysem ore para buke.dhe Produkti
Epimedium Mega Energy: Bio stimulator per energji dhe imunitet per cdo scarim ju lutem na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim