Qante per gjesende

Shitet nga: Artoni 24 Pri 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes nje qante origjinale e madhe duket si ne foto po nuk eshte kjo ne foto.
eshte e mire dhe e madhe

cmimi 25 euro.

044185137 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim