ROLLERAT NR 39 -41 NGA GJERMANIJA

Shitet nga: arben 30 Krr 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHITEN rollerat nr 39-41 te ardhuna nga jasht dhe pak te perdoruna te firmes VIVA SPORT. Rrotat i kan te gomes jo te plastikes. cmimi 20 euro. BEJ EDHE NDRRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim