SHITEN POMPAT

Shitet nga: arben 03 Qer 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten pompat per dyshek balona apo sende per plazh dhe topa. Eshte nga materjali shume I mire hekur brenda jasht plastik. Cmimi 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim