Shirita dhe tesha te karates dhe xhudos

Shitet nga: O.B 25 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
kemi te gjitha ngjyrat e shiritave po ashtu edhe te gjitha numrat e teshave te karates dhe te xhudos . Viber +38649706205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim