Tabele pingpongu dhe snoker tavoline biliardo

Shitet nga: Fehim Gashi 27 Gsh 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Jane 4 tavolina ping pongu nga kompania BRUNSWICK te reja (te paperdorura ) .Qmimi eshte I cekur per nje tavoline 450 euro si dhe biliardo anglez Snoker qmimi eshte 3000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim