Tavolina e pokerit + çipat GRATIS

Shitet nga: Gent 19 Pri 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes tavolinen e pokerit dhe çipat gratis per shkak se nuk me duhet me, tavolina eshte ne gjendje perfekte mund ta shikoni edhe vet para se ta blini.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim