doreza per motoqiklet dhe biciklet

Shitet nga: valon 26 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Dorezat mund te perdoren per motoqiklet, biciklet djithashtu mund te perdoren per gjueti, te dhenat e meposhtme jane te marrura direkt nga faqja

Brand Name: TAP
Type: Long-finger Gloves
Material: Microfiber +Spandex Fabric
Model Number: TS-100010
Applicable People: Unisex
Item Type: Gloves
Color: Black
Weight: 0.15kg
Size : M
Racing Gloves: Accessories
Skid Resistance: Tactics Glove
Flexible Operation : Outdoor Moto
Guantes: Wearproof
Prevent Slippery: Fitness
luvas para moto: Fashion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim