syza sportive

Shitet nga: Arber 21 Shk 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes syzet te pershtatshme per qfardo sporti :skijim ,vrapim ,çiklizem,gjueti, alpinizem etj syzet jan te pa perdorura. Kan te gjitha paisjet kan 3 pal gjama ultra violet blu te zi dhe te verdh shiritin mbrojts prej sungjeri mbrojtset prej gume shtagat syzat kan qmim 50€ boj ndrrim me biciklet ose pajaqall te shpis .kontakt +37745568789 viber whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim