4 Bileta për ndeshjen Rumani - Shqiperi

Shitet nga: Fidan Krasniqi 03 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 4 bileta per ndeshjen Rumani - Shqiperi, Euro 2016 (kategoria 4) dt 19 Qershor ne Lyon. Biletat mund te jepen me poste ne muajin Maj kur behet dhe dorezimi zyrtar i tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim