Agjencioni "LANDRA" bileta te ajroplanit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LANDRA 06 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Agjencioni "LANDRA" ju ofron bileta teper t lira ku nuk mund te gjeni askund tjeter perveq tek ne duke filluar nga 20 euro deri ne 100 euro do te bindeni edhe vet .
fluturime nga keto destinacione dhe anasjelltas
Shkup - Barcelona (terminalo 2) (BCN)
Shkup - Basel-mulhouse-freiburg (MHL)
Shkup - Berlin Schoenefeld (SXF)
Shkup - Bratislava-Ivanka Airport (BTS)
Shkup - Brussels Charleroi (CRL)
Shkup - cologne (CGN)
Shkup - copenhagen (CPH)
Shkup - Dortmund (DTM)
Shkup - Eindhoven (EIN)
Shkup - Frankfurt Hahn (HHN)
Shkup - Freidrichshafen (FDH)
Shkup - Gothenburg Landveter (GOT)
Shkup - Hamburg Lubeck (LBC)
Shkup - London Luton (LTN)
Shkup - Malmo (MMX)
Shkup - Memmingen/Munich West (FMM)
Shkup - Milan Bergamo (BGY)
Shkup - Nuremberg (NUE)
Shkup - Oslo Sanderfjord Torp (TRF)
Shkup - Paris Beauvais (BVA)
Shkup - Stockholm Skavsta (NYO)
Shkup - Venice Treviso (TFS)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim