BEJM VOZITJEN E UDHTARVE PER AEROPORT - SHKUP,PR..

Shitet nga: kujta Dje 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
BEJM VOZITJE TE UDHETAREVE PREJ AEROPORTIT TE SHKUPIT ,,PRISHTINES..DHE TIRANES NEPER

GJITHE QYTET E KOSOVES

PO ASHTU NEPER AMBASADA DHE , ,, KUFI BULLGARIJES ,,KUFI GREQIES ,TETOVE E TJERA


VETURA KOMODE ME KLIM E SIGURTMob 044 242 055.ose viber .+377 44 242 055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim